top of page

KNIHY

Objednávky soukromou zprávou.

Platba převodem na účet.

Jedna dve ovecky OBALKA.jpg

Jedna dvě ovečky (2024)

199,-Kč e-kniha
299,-Kč tištěná

Kdybyste dostali šanci vrátit se v čase… šli byste do toho?

 

Jednadvacetiletá Hedvika se po ztrátě rodičů nečekaně a nepochopitelně ocitá v jejich předmanželské době. Těžce se s novou realitou vyrovnává a zároveň zápasí s nejistotou.

 

Může zachovat jejich budoucnost, přestože v ní sama zanechá otisk? Nebo její přítomnost vytvoří na časové ose vlny, které další osud jejích rodičů změní a nevyhnutelně zasáhnou i ji?

SZ Dám ti noční nebe - Copy.jpg

Dám ti noční nebe (2022)

199,-Kč (tištěná)
e-kniha ZDARMA
(na vyžádání)

Co všechno se může stát, když přítel po pětiletém vztahu představuje rodičům svou milou?

Zuzana letí s Robinem napříč kontinenty ze Západní Austrálie, kterou již považují za domov, do rodného Česka na návštěvu. Z prvního setkání s rodiči je jaksepatří nervózní. Netuší však, že opravdovým oříškem k rozlousknutí bude Robinův bratr, na první pohled morous a flákač.

Martin však brzy poodhaluje svou druhou, značně charismatičtější část a Zuzanino rozhořčení a podráždění se mění v něco mnohem nebezpečnějšího.

Po třech týdnech se s úlevou vrací do země slunce, kde, jak doufá, bude mít prostor k tomu potlačit nečekané city a udělat si pořádek v hlavě.

Jak se vypořádá s tím, když se Martin najednou objeví mezi dveřmi?

divka-s-labuti-xmb-439266.jpg

Dívka s labutí (2020)

169,-Kč

Alice měla v lásce vždycky smůlu. Ale pak se po dlouhých dvanácti letech nečekaně objeví doma její ztracený nevlastní bratr Jonáš. Už jako malá k němu měla velmi blízko a teď jí spolu s ním do života vstoupí i zcela nová radost a energie.
Život je ale velký šprýmař, a tak než se oba nadějí, jejich intenzivní blízkost se začne měnit v něco zapovězeného, silnějšího než oni sami. Bude v silách dvou mladých lidí odolat pokušení? A může vůbec něco tak krásného být skutečně špatné?

stmiva-se-driv-Slo-421837.jpg

Stmívá se dřív (2019)

e-kniha ZDARMA (na vyžádání)

Osmatřicetiletá spisovatelka Simona na lásku ve skutečném životě moc nevěří. Po předchozích neúspěšných vztazích žije sama s dcerou Kájou a před muži se uzavřela do světa svých romantických románů. Jednoho dne jí do cesty nečekaně vstoupí sympatický Hynek, který však skrývá temné tajemství. Dokážou oba nechat minulost za sebou a dopřát si v životě novou naději? Snadné karty jim osud rozhodně nerozdal.

nejdelsi-cesta-domu-oY7-400888.png

Nejdelší cesta domů (2019)

149,-Kč

S dvacetiletou Jindřiškou se život nemazlil. Narodila se jako nechtěné dítě do manželství dvou právníků, kterým zkřížila kariérní plány a později ji vinili ze smrti milovaného mladšího syna, kterého jako dvanáctiletá nedokázala ohlídat před utonutím. Kromě nenávisti svých rodičů tak od té doby trpěla i fobií z vody a jediným blízkým člověkem jí byla teta Zlatka, která žila nedaleko na svém koňském statku. Když náhle zemře i teta, Jindřiška nemá, co by ji doma drželo, a vydává se na cestu za vzpomínkami na tetu.

Obejde pěšky velkou část naší republiky, přičemž na cestách zažívá nejen příjemná setkání s lidmi, ale i nástrahy, které otřesou jejím světem a odvahou pokračovat.

Najde v sobě sílu se nevzdat?
Dokáže vytrvat na své cestě, dál hledat to své doma a vytouženou náruč, do které bude moci patřit?

tisic-vychodu-slunce-6gQ-335080_edited.jpg

Tisíc východů slunce (2017)

129,-Kč

Pavlin život se otočil o sto osmdesát stupňů. V jediném okamžiku ztratila manžela i otce – dva lidi, které nejvíc milovala, navíc v době, kdy prožívá své první těhotenství.
Potřeba sdílet svůj smutek s někým blízkým ji zavede k její babičce, kterou léta neviděla. Jejich setkání je natolik silné, že se k ní rozhodne přestěhovat.
Postupně se seznamuje s místními lidmi. Poznává Elišku, dívku, která po autonehodě přišla o zrak. Blíže poznává i jejího bratra, který si sestřino zranění klade za vinu.
Najdou tito dva lidé v těžké životní situaci cestu k sobě? Smíří se s tím, co jim život vzal, a naleznou naději na nové štěstí?

bottom of page